Asistent Medical Generalist Italia

Settore: / Altro /
Azienda: Randstad Italia Spa
Data annuncio: 16/12/2022
Sede di lavoro: Firenze

Functieomschrijving

Randstad  Medical Italia, divizie specializată în căutarea și selecția profesioniștilor din domeniul sănătății și asistenței sociale, caută ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI  pentru spitale, azile de batrani si centre de recuperare.

Responsabilità

Unele dintre activitățile de responsabilitate ale asistentului medical vor fii:

  • Administrarea medicamentelor;

  • Pansamente

  • Interacțiune cu pacienții și monitorizarea stărilor clinice;

  • Întocmirea dosarelor și documentației medicale;

  • Supravegherea activităților personalului de îngrijire.

Functie-eisen

Ofertele de munca includ:

  • Cazare gratuita in primele 6 luni;

  • Contract de munca italian semnat direct cu angajatorul

  • Suport în procesul de recunoaștere a diplomei de asistent medical;

  • Nivel de salarizare între 1500-1800 de euro net/lună.

La ricerca è rivolta ai candidati ambosessi (L.903/77). Ti preghiamo di leggere l'informativa sulla privacy ai sensi dell'art. 13 del Regolamento (UE) 2016/679 sulla protezione dei dati (GDPR).